Fundacja na rzecz Kredytu Hipotecznego

została założona w 1991 roku przez Ministra Finansów w celu wspierania budowy sprawnego systemu kredytowania hipotecznego w Polsce. Członkami Fundacji są dziś przedstawiciele Ministerstwa Finansów, Ministerstwa Sprawiedliwości, Narodowego Banku Polskiego, instytucji naukowych oraz wielu banków, które są szczególnie zainteresowane tym zakresem działalności.

 

Aktualności

 

Fundacja Hipoteczna wspiera Banki, Pośredników kredytu hipotecznego i Agentów w realizacji obowiązków edukacji personelu – zgodnie z nową Ustawą hipoteczną

W celu uzyskania bardziej szczegółowych informacji, zapraszamy do kontaktu z Fundacją bądź GroMar.

 

Zachęcamy do zapoznania się z fragmentem (cała publikacja liczy 94 strony) Zeszytu Hipotecznego nr 30, który zyskał wielkie uznanie wśród uczestników XIV Ogólnopolskiej Konferencji Wieczystoksięgowej.

Zeszyt można zakupić korzystając z poniższego formularza zamówienia (należy odesłać poprawnie wypełniony i podpisany formularz na e-mail fundacja@ehipoteka.pl)

 

 
 
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj ×