Fundacja na rzecz Kredytu Hipotecznego

została założona w 1991 roku przez Ministra Finansów w celu wspierania budowy sprawnego systemu kredytowania hipotecznego w Polsce. Członkami Fundacji są dziś przedstawiciele Ministerstwa Finansów, Ministerstwa Sprawiedliwości, Narodowego Banku Polskiego, instytucji naukowych oraz wielu banków, które są szczególnie zainteresowane tym zakresem działalności.

 

Aktualności

Fundacja Hipoteczna wspiera Banki, Pośredników kredytu hipotecznego i Agentów w realizacji obowiązków edukacji personelu – zgodnie z nową Ustawą hipoteczną

 

Szanowni Państwo,

w związku z zapowiedzianą przez KNF pierwszą turą egzaminów dla pośredników kredytu hipotecznego na marzec 2018 r. Fundacja wychodząc naprzeciw oczekiwaniom skierowała swoją ofertę również do Pośredników. Poniżej mogą się Państwo zapoznać z jej szczegółami.

W celu uzyskania bardziej szczegółowych informacji, zapraszamy do kontaktu z Fundacją bądź GroMar.

 

Zachęcamy do zapoznania się z fragmentem (cała publikacja liczy 94 strony) Zeszytu Hipotecznego nr 30, który zyskał wielkie uznanie wśród uczestników XIV Ogólnopolskiej Konferencji Wieczystoksięgowej.

Zeszyt można zakupić korzystając z poniższego formularza zamówienia (należy odesłać poprawnie wypełniony i podpisany formularz na e-mail fundacja@ehipoteka.pl)

 

 
 
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj ×